НАШИ БРЕНДИ

Натуральний пломбір у вершковій глазурі з добірного шоколаду - золотий стандарт ескімо для справжніх гурманів. Кожну порцію ми дбайливо загортаємо в золоту фольгу вручну, щоби підкреслити вишуканий смак нашого морозива. Смакуйте на вибір пломбір, або пломбір шоколадний.

Для справжніх шанувальників смаку ми створили не звичайне морозиво, а найякісніший пломбір, жирністю 19%. Тільки добірні натуральні інгредієнти і жодної краплини жирів рослинного походження. Наш пломбір створено для тих, хто не думає про калорії.

Для вашої зручності пломбір випускається в найрізноманітніших форматах - порційне морозиво у вафельному стаканчику, вафельному ріжку, морозиво на паличці, морозиво-сендвіч, та зручні великі циліндри, картонні стакани та пакети для всієї родини.

Ми точно знаємо, для того щоби швидко охолодитись в спекотний літній день, достатньо знайти «Сніговика»! Класичне плодово-ягідне морозиво з натуральних інгредієнтів, і делікатною фруктовою ноткою. В новому сезоні насолоджуйтесь як класичними смаками - полуниця-лісові ягоди, полуниця-яблуко, вишня, так і новою вибуховою композицією - соковитий гранат.

Морозиво випускається в хрумкому вафельному стаканчику, або на палочці.

Справжній натуральний пломбір, виготовлений за класичною рецептурою з натурального молока. Ніжний вершковий смак та хрумкий вафельний стаканчик - що ще потрібно для того, щоби отримати задоволення?

Морозиво «Віват» - елегантна спокуса для тих, хто любить похрумтіти. Крихкий цукровий ріжок підкреслює ніжність натурального пломбіра з наповнювачем. Стримана ожина, спокуслива полуниця, виразна вишня, елегантна фісташка, духмяна малина, гіркий шоколад, терпка чорна смородина - в нашій колекції вишуканих смаків ви точно знайдете свою улюблену комбінацію.

Яскраве морозиво з великими шматочками натуральних фруктів - справжній фруктовий вибух! Тільки уявіть собі свіжість соковитого кавуна, делікатну м’якість кокоса, чи спокусливу виразність полуниці! Крім того, морозиво «Фруктик» настільки легке, що ви точно захочете ще одну порцію.

Щойно ви закриєте очі, і відкусите лише шматочок нашого морозива, то одразу відчуєте вибух фруктового смаку. А все тому, що завдяки унікальному обладнанню та сучасним технологіям, ми вкриваємо наше чудове морозиво щербет натуральним соковим покриттям. Обирайте собі до смаку яскравий апельсин, спокусливу полуницю, або виразні лісові ягоди. До того ж, одна порція морозива «Салют» містить лише 100 калорій, а значить, ви можете ласувати ним без шкоди для вашої фігури.

Хто ж не любить морозива? «Улюблене» - справжнє морозиво для всієї родини, виготовлене за ДСТУ 4735. В лінійці представлені лише класичні, перевірені часом смаки, що вже давно завоювали любов і прихильність споживачів. Для вашої зручності, ваше улюблене морозиво випускається в найрізноманітніших форматах - порційне морозиво у вафельному або пластиковому стаканчику, та зручні великі циліндри, картонні стакани та пакети для всієї родини.

Займайте місця, защипайте ремені безпеки, затамуйте подих і приготуйтесь до реактивного вибуху смаку - морозиво «Турбо» вже готове вражати. Ми поєднали класичне морозиво, з двома порціями надзвичийно яскравих наповнювачів, та неймовірно хрумкою глазур’ю. І все це у формі справжнього боліда! Кожен пілот може обрати улюблений болід: морозиво з наповнювачем «Ананас», «Вишня», або супер болід зі смаком крем-брюле з наповнювачем «Солона карамель».

Ароматна диня, чи вишукане манго? Навіщо обирати? Коштуй обидва морозива з серії «Мелона» по черзі! Два надзвичайних збалансованих смаки у вишуканій формі стіка. Тонкий аромат, натуральне фруктове пюре, приємна густа текстура, і всього 4% жирності. Ви неодмінно схочете ще одну порцію.